Realizace českého stánku na výstavě EXPO 2000Základem naší práce je snaha poskytovat zákazníkovi co nejvíce informací a pomoci mu při výběru toho nejlepšího a nejkvalitnějšího zboží tak, aby byl spokojený a i nadále s naší firmou spolupracoval. Snažíme se zákazníkům ve všem vyhovět a kromě výpočetní techniky dodáváme i ostatní kancelářskou techniku i spotřební materiál.
Navrhli a zrealizovali jsme velké i menší počítačové sítě v rozdílných hospodářských oborech. Nemalý úspěch jsme zaznamenali i v oblasti školství, pohostinství i cestovního ruchu.

Z oblasti školství patří k nejzajímavějším počítačovým sítím např.:

ROLINO - jazykové studio
zde bylo velmi důležité využití všech stanic pro nepřetržitou práci na učebních textech, ale i pro administrativní oddělení. Navrhli jsme sestavy tak, aby vyhovovaly daným podmínkám a po konzultaci a doplnění potřebných informací (samozřejmě dle přání zákazníka), jsme vyhotovili návrhy budoucích pracovních stanic. Při realizaci počítačové sítě jsme k zařízení doplnili ještě telefonní ústřednu. Všechny pracovní stanice se zasíťovaly tak, aby jejich využití bylo co možná nejefektivnější. Pro případ, že by došlo k výpadku elektrického proudu, doporučili jsme použít záložní zdroje.

SOU polygrafické Svoboda, s.r.o.
v tomto případě zákazník přímo sdělil své konkrétní požadavky, které očekával že splníme. Naši technici dojeli přímo na místo, učební místnosti si prohlédli a následně navrhli vhodné sestavy. I v tomto případě jsme byli velmi úspěšní a zákazník s naší odvedenou prací spokojen.

Z dalších školských zařízení jmenujme např.:
Gymnázium Čelákovice
Pedagogicko-psychologická poradna
ČVUT-FEL
VŠCHT
VOŠP
Univerzita Karlova v Praze
Rakouské gymnázium
Základní škola a Mateřská školka Radlická
Základní škola Albrechtická
Základní škola Mikoláše Alše
Plavecká škola - Praha 10
Prague Film School, s.r.o. Praha
Mateřské školy
a další


Z oblasti zabývající se dovozem a distribucí náhradních dílů na auta a prodejem automobilů jmenujme např.:
Auto Zrucký, spol. s r.o.
DK auto - moto
Auto Dufek s.r.o.

AUTOBENEX, s.r.o.
jedná se o firmu, která se zabývá dovozem a distribucí náhradních dílů na auta. Tato firma měla na začátku 2-3 počítače. Postupně, jak se rozrůstala, přibývalo požadavků a s tím i stále více počítačů i ostatní kancelářské techniky. Vybudovali jsme zde proto velkou počítačovou síť o několika stanicích a kabeláž byla vedena ve skleněných vláknech.

AUTO I.S.R., a.s.
jednalo se o počítačovou síť s 35 pracovními stanicemi, na kterých se začínalo pracovat, v nově otevřeném autosalonu AUDI a Wolkswagen v Průhonicích. V tomto novém areálu jsme se úspěšně podíleli i na vybudování satelitního přenosu dat.

AUTO BREJLA
i v tomto salonu začínali pracovat na počítačích dodaných naší firmou, i v tomto případě, tak jako v těch předchozích jsme pracovní stanice sesíťovali a dodali i potřebný software.V dnešní moderní době nachází počítače, počítačové či pokladní sítě společně s kamerovými systémy uplatnění ve všech oborech našeho každodenního života. I naše práce směřovala a stále směřuje dál. Rozrostl se i okruh našich zákazníků. Postupně jsme pronikli s výpočetní a kancelářskou technikou i do dalších zajímavých oborů jako např. pohostinství, pekařství, nemocnice, ale i státní úřady.

Při realizaci pokladních systémů napojených na počítačovou síť je nutné řešit i propojení tiskáren a ručních snímačů čárových kódů mnohdy s připojenými digitálními váhami. Tyto sítě jsou navrhovány a propojovány tak, aby při prodeji zároveň docházelo k odepisování jednotlivých položek přímo z určených skladů. K celé pokladní síti dodáváme a instalujeme speciální software určený pro prodej a skladové hospodaření.

Kabaret Darling
Hotel ASTRA
Motorest Kersko
Restaurace RAPÍR
Hotel U Klenotníka
Caffe Point Bohemia
Blue Cafe Praha s.r.o.
Zlatý Meloun spol. s r.o.
síť kaváren na letišti Ruzyně a v Mošnově
síť potravin a restaurací KASHMIR - Mini Many


Z naší rozsáhlé databáze zákazníků jmenujme např.:

Hoerbiger Žandov, s.r.o.
SLAVIA PRAHA s.r.o. - Plavecké sporty
ARCOS, spol. s r.o.
Technimat s.r.o.
Mitsubishi Heavy Industrie Europe, LTD.
Teplárna Otrokovice spol. s r.o.
Teplárna Mělník, a.s.
Vuste Envis spol. s r.o.
General Bottlers CR, s.r.o.
ECLISSE - MAX Praha s.r.o.
Allianz pojišťovna, a.s.

Klub Diana
Sluchadlová akustika spol. s r.o.
Fakultní nemocnice Motol
Homeopatická klinika Praha, s.r.o.
ADC Sanatorium s.r.o.
Městská nemocnice Litoměřice
Diagnostický ústav
GE Healthcare (SCE) Handels GmbH, o.s.
Pražská vydavatelská společnost
Pražský Filharmonický sbor
MÚ Kralupy nad Vltavou
Město Černošice
Obecní úřady ( např. Jabkenice, Zbečno, Čakovičky)
Organizace pro pomoc uprchlíkům
DP hl.m.Prahy, a.s.
Povodí Vltavy, státní podnik
TQM - holding, s.r.o.
PEKARA spol. s r.o.
Pekařství na Ročkově s.r.o.

a další