Historie firmy

Snažíme se pro zákazníky vytvořit příjemné prostředíZakladatelem firmy KASSOFT je pan Ladislav Čejka. Od roku 1992, kdy byla firma založena, jsme uspokojili mnoho zákazníků. Od té doby firma prošla velkými změnami a v současnosti již dvacátým rokem úspěšně působí na tuzemském trhu a stále zdokonaluje své poskytované služby i prodej. Nabízí a dodává svým zákazníkům pouze výrobky předních světových výrobců softwarových a hardwarových firem.

Firma začínala s opravami elektronických kalkulátorů a kopírek. Vzhledem k tomu, že si zákazníci i tuzemský trh žádal stále něco novějšího a dokonalejšího, začala se náplň firmy KASSOFT pozvolna měnit. Z mechanických strojů se přešlo na modernější techniku té doby. Dnes se firma profesionálně věnuje výpočetní technice, dodává software a instaluje pokladní systémy s digitálními váhami. Celkově je firma schopna vybavit a servisovat vše, co se týká výpočetní i kancelářské techniky.

Čím se zabývámeSvým zákazníkům postavíme počítač jak se říká "na míru". V našem servisním středisku vyškolení odborníci vysvětlí vše potřebné a rádi odborně poradí. Po konzultaci se zákazníkem navrhneme počítačovou síť, popřípadě pokladní systém a následně vše zrealizujeme. Vše námi navržené, dodané a zrealizované dále odborně servisujeme. Aby naše práce byla kompletní, dodáváme modemy a zajišťujeme modemové přenosy dat. Nabízíme internetové připojení jak vytáčené, tak i pevnou linkou. Ke spokojenosti našich zákazníků uzavíráme servisní smlouvy o výjezdu našeho technika k nahlášené opravě i ke smluvnímu servisu.

Při realizaci a výstavbě počítačových sítí nejprve navrhneme celou síť a jednotlivé pracovní stanice, vypočteme délku kabeláže, dohodneme potřebné aplikační programové vybavení. Připravené rozvody kabeláže technici zalištují a začíná instalace serveru a pracovních stanic. Naše sítě pracují na síťovém software Novell + NT server + NTworkstation.

Nemalého úspěchu firma KASSOFT dosáhla i v oblasti pokladních systémů. Navrhujeme pokladní sítě s digitálními váhami ve spojení s výpočetní technikou. Zajímavé jsou také pokladní sítě restauračního typu. K těmto sítím dodáváme speciálně vyrobený software i se skladovou evidencí. Vše je úzce propojené s výpočetní technikou, která velice usnadňuje práci ve všech oborech současného trhu.

Pohled na naši provozovnu - chodbaServisní služby provádí technici přímo na místě u zákazníka. V situaci, kdy je potřeba provést opravu většího rozsahu, využívají se dílenské prostory firmy KASSOFT. Firma měla nejprve servisní středisko v Hostivaři, potom v ulici Baškirská a nyní provozovna sídlí v ulici Kavkazská na Praze 10. Dílny jsou profesionálně vybavené na velmi vysoké technické úrovni. Technici zde mají k dispozici moderní měřící, digitální techniku na které se provádějí testy jednotlivých dílů. Zde se také kompletují a sestavují počítače, vznikají tu návrhy budoucích sítí. Jako doplněk uceleného programu, který zákazníkům nabízíme jsou dodávky veškerého spotřebního materiálu, včetně kancelářského papíru.

Ke spokojenosti všech zákazníků klademe velký důraz na kvalitu práce a odbornost poskytovaných služeb.