Servis a servisní podmínky

Firma KASSOFT při prodeji svého zboží rovněž nabízí svým zákazníkům kompletní servisní služby přímo na místě nebo v dílenských prostorech firmy.

Ke spokojenosti zákazníků uzavíráme servisní smlouvy na Vaše kompletní technické vybavení včetně námi dodaného zboží. Na základě sepsané servisní smlouvy jsme schopni zajišťovat servis do 24 hodin.

Na opravy výpočetní a kancelářské techniky vyjíždí technici i bez uzavřené servisní smlouvy. Stačí jenom závadu nahlásit na dispečink firmy a následně nám zaslat faxem písemnou objednávku. U uzavřených servisních smluv se písemná objednávka nevyžaduje. Dále pak už vše ostatní zařídíme sami. Technici určí příčinu závady, navrhnou postup opravy a je-li potřeba, vymění vadné díly či spotřební materiál.

Při navrhování servisní smlouvy vycházíme především z požadavků a přání našich zákazníků.

Naší prvořadou snahou je zákazníka plně uspokojit, aby byl s naší poskytovanou službou v oblasti výpočetní a kancelářské techniky maximálně spokojen.

Servisní smlouvy

Zaručujeme stálou kompletní servisní službu na veškerou techniku. Servisní smlouvy se domlouvají jednak při přímém prodeji konkrétního zboží a nebo je možné se dohodnout i na servisu ostatních strojů, které již zákazník vlastní a používá.

Tak můžeme garantovat kvalitní a rychlý servis po celou dobu životnosti daných strojů.

Odkup použitých kopírovacích strojů

Pokud si z naší nabídky kopírovacích strojů vyberete nový stroj, můžeme Vaši starou použitou kopírku vykoupit formou protiúčtu.

Výše odkupní ceny se stanoví podle stáří (opotřebení) a typu používaného stroje. Zařízení technik na místě prohlédne a ohodnotí. Na konečné ceně následného odkupu se se zákazníkem vzájemně dohodneme ještě před uzavřením dohody na koupi stroje nového.

Ceník servisních prací / instalace strojů

Kopírovací stroje (SHARP, CANON a ostatní)500,00 Kč/hod
Tiskárny (všech druhů a značek)500,00 Kč/hod
Faxy s tiskem na termopapír450,00 Kč/hod
Faxy a tiskárny inkoustové500,00 Kč/hod
Faxy a tiskárny laserové520,00 Kč/hod
Pokladny (instalace, oprava)450,00 Kč/hod
Pokladní sítě (údržba, oprava na síti)600,00 Kč/hod

Hodinové sazby servisních prací

Technik účtuje při běžné údržbě, opravě nebo instalaci částky podle druhu porouchaného stroje výše popsaných vždy za 1 hod. a za další započatou tutéž sumu.

Výpočetní technika

Stavba nového počítače650,00 Kč/hod
Instalace software700,00 Kč/hod
Práce na síti1.000,00 Kč/hod
Dopravné při servisních pracích účtujeme12,00 Kč/km
(ceny jsou uvedeny bez DPH)

Změna cen vyhrazena!